Blog
błąd medyczny

Pabianice: wyrok za nieudaną operację ręki

Pabianice: wyrok za nieudaną operację ręki

Autor: zyciepabianic.pl/ bladmedyczny.net

Po 5 latach zapadł prawomocny wyrok w sprawie źle przeprowadzonej operacji ręki w Pabianickim Centrum Medycznym. Sąd Apelacyjny w Łodzi podtrzymał wyrok SO i uznał winę szpitala.

Rozpatrywano sprawę 46-letniego pacjenta, któremu w 2012 roku źle złożono złamaną prawą rękę. W ubiegłym roku Sąd Okręgowy przyznał mu 70 000 zł odszkodowania i miesięczną rentę – 300 zł. Sędzia uznała, że mężczyzna potrzebuje pomocy w domu, bo z powodu źle przeprowadzonych operacji nie jest w stanie wykonywać wszystkich prac domowych. Od tego wyroku odwołał się pełnomocnik PCM.

Sprawa trafiła do Sądu Apelacyjnego, który podtrzymał wcześniejsze orzeczenie.

Czytaj: www.zyciepabianic.pl

Masz prawo do najlepszej opieki medycznej

Lekarze, pielęgniarki i dentyści powinni wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością oraz zgodnie z aktualną wiedzą i praktyką z zakresu medycyny.

Jeżeli ucierpiałeś na skutek błędu medycznego to masz pełne prawo do rekompensaty z tego tytułu. W przypadku, gdy podejrzewasz błąd medyczny, zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych.

Zapewniamy profesjonalną i bezpłatną analizę Twojej sprawy oraz pomoc z zakresu prawa medycznego. Nasi prawnicy od 20 lat prowadzą sprawy błędów medycznych odnosząc liczne sukcesy.

bezpłatna pomoc

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.
Nie pobieramy z góry żadnych opłat! 

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc. Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

Pokaż 0 Komentarze
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!

Leave a Comment