Blog
błąd medyczny

Tajemnicza śmierć w szpitalu

Tajemnicza śmierć w szpitalu

Tajemnicza śmierć w szpitalu – jak do niej doszło?

Mimo, że ta dramatyczna historia wydarzyła się pod koniec roku, to cały czas wzbudza ogromne emocje. Czy młody człowiek zmarł tylko dlatego, że omyłkę popełniła placówka medyczna?

Daniel naprawiał samochód w swoim garażu i przez niedopatrzenie wypił żrącą substancję. Natychmiastowa reakcja naocznych świadków sprawiła, że błyskawicznie trafił do szpitala, a jego stan stopniowo zaczął się poprawiać. Po czterech dniach pobytu, zupełnie niespodziewanie, lekarze stwierdzili zgon.

zgłoś błąd medyczny

Tajemnicza śmierć w szpitalu – rodzina dopatruje się błędu

Najbliżsi młodego mężczyzny nie mają wątpliwości, że do śmierci przyczynili się pracownicy lecznicy i wytaczają ciężkie działa: „szpital sfałszował dokumentację!

Mimo upływu czasu, ciągle nie mogą pogodzić się z tym co się stało: „Rozmawialiśmy z nim rano i był uśmiechnięty. Po południu przyszła informacja, że syn nie żyje. Od razu nabraliśmy podejrzeń i został złożony wniosek o zabezpieczenie dokumentacji.”

Nie jest więc zaskoczeniem, że śledztwo w sprawie narażenia na utratę życia już rozpoczęła białostocka prokuratora, a winnych mają wskazać analizy biegłych oraz sekcja zwłok.

Tajemnicza śmierć w szpitalu – czy zawinił lekarz?

Nagły zgon stanowi wielką niewiadomą, bo zupełnie przeczy zapewnieniom personelu. Nie zauważono bowiem niczego niepokojącego w stanie zdrowia i zalecono jedynie ogólne monitorowanie kondycji.

Zastanawiąjący jest także ewidentny problem z rzetelnym wytłumaczeniem wydarzeń już po samej śmierci. Najpierw nie poinformowano o zdarzeniu rodziny chłopaka, a później tłumaczono to brakiem numeru telefonu czy kuriozalną ostatnią wolą zmarłego, który miał sobie „życzyć”, aby najbliżsi nie dowiedzieli się o wszystkich okolicznościach.

Rodzina nie wierzy jednak w taką ewentualność, a rzekomy podpis syna pod oświadczeniem tłumaczą fałszerstwem ze strony placówki.

zadzwoń teraz

Tajemnicza śmierć w szpitalu – gdzie możesz uzyskać wsparcie?

Czy bliska Ci osoba zmarła z powodu błędu medycznego?,

Wiemy, że jesteś pogrążony w rozpaczy. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych może 14jednak złagodzić Twoje cierpienie i pociągnąć winnych do odpowiedzialności.

Każdego dnia dążmy do sprawiedliwości, która należy się bliskim osób, które poniosły śmierć w wyniku zaniedbania lekarzy. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a nasi specjaliści otoczą Ciebie i Twoją rodzinę odpowiednią opieką.

Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą potrzebnymi do zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych. Mamy wieloletnią praktykę w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z błędami medycznymi skutkującymi śmiercią pacjenta.

Nasi Prawnicy rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci bliskiej Ci osoby. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie postępowania skutecznie walcząc o Twoje interesy.

bezpłatna porada

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

Pokaż 0 Komentarze
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!

Leave a Comment