Blog
błąd medyczny

10 głównych przyczyn śmierci Polaków

W 2016 r. zmarło ponad 388 tys. osób. Głównymi przyczynami zgonów w Polsce są choroby układu krążenia i chorobynowotworowe.  Stanowią one ponad 70% wszystkich zgonów.

10 głównych przyczyn śmierci Polaków

10 głównych przyczyn śmierci Polaków

Ile osób umiera w polskich szpitalach na skutek błędów medycznych ?

Może myślisz, że śmierć w wyniku błędu medycznego zdarza się rzadko, ale według ostatnich badań setki tysięcy pacjentów każdego roku doznaje uszczerbku na zdrowiu lub umiera w wyniku błędów medycznych, popełnianych w czasie hospitalizacji. Liczba zgonów w szpitalu w wyniku błędów medycznych szacuje się w zakresie od 210 000 do 440 000 i stale rośnie.

Liczba zgłaszanych spraw do sądów wciąż jest bardzo mała, mimo iż Sądy coraz częściej przyznają zadośćuczynienia w wysokości nawet do 500 000 zł dla członków najbliższej rodziny zmarłego tytułem zadośćuczynienia za ból i cierpienie jakiego doświadczają po stracie ukochanej osoby, która zmarła w wyniku błędu medycznego.

zadzwoń teraz

Gdzie szulać pomocy?

Jeżeli podejrzewasz, że personel medyczny dopuścił się nieprawidłowości w leczeniu bliskiej Ci osoby niezwłocznie skontaktuj się z nami. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych ma doświadczenie w prowadzeniu trudnych spraw związanych z błędami medycznymi, na terenie całego kraju.

Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą potrzebnymi do zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych. Mamy wieloletnią praktykę w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza związanych z błędami medycznymi skutkującymi śmiercią pacjenta.

Nasi Prawnicy rozumieją jak olbrzymia odpowiedzialność ciąży na ich barkach, gdy prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci bliskiej Ci osoby. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie postępowania skutecznie walcząc o Twoje interesy.

bezpłatna porada

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

Pokaż 0 Komentarze
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!

Leave a Comment